NUOLAIDOS

Didysis Vestuvių Katalogas path Vestuvių ir renginių vedėjai path "Trys Karaliai" renginių vedėja Simona Mocejūnaitė
« Grįžti atgal | "Trys Karaliai" renginių vedėja Simona Mocejūnaitė

‹ Vestuvių ir renginių vedėjai


"Trys Karaliai" renginių vedėja Simona Mocejūnaitė


Simona Mocejūnaitė

Simona Mocejūnaitė
Vestuvių ir renginių vedėjai
Nuotraukų: 34
Kaina nuo: 0.00 €
Patirtis: 14 metai

Kontaktai

Pavadinimas: Simona Mocejūnaitė

Siųsti užklausą

Adresas: Naujojo Sodo g. 1-232
Žemėlapis
Tel.: +37061222289
El. paštas: [email protected]

Miestas: Visa Lietuva

Miestas:
Visa Lietuva
Nuotraukų: 34
Kaina nuo: : 0.0000 €
Patirtis: 14 metai

"Trys Karaliai" renginių vedėja Simona Mocejūnaitė


Įvairaus pobūdžio ir formato renginius Simona Mocejūnaitė veda jau aštuonerius metus. Daug praktikos ji sukaupusi tiek vedant pramoginius, tiek oficialius, tiek reprezentacinius renginius, asmenines šventes – vestuves, krikštynas, gimtadienius, jubiliejus, dvyliktokų šimtadienius ir išleistuves, įmonių šventes, reklamines akcijas, sporto, socialinius, kalėdinius bei naujametinius renginius, vasaros sąskrydžius, miesto šventes ir kt. Taip pat svarbi ir jos širdžiai miela patirtis – karaokės vakarai.
Simona Klaipėdos universitete yra baigusi režisūros ir lietuvių filologijos bakalauro bei literatūrologijos magistro studijas. Įgijusi darbo patirties renginių ir koncertų režisavimo bei organizavimo srityse. Taip pat – mokslo darbų, tautosakos-etnografijos ir vadybos srityse. Įgijusi muzikinį išsilavinimą (baigusi fortepijono specialybę). Taip pat dainuoja, groja gitara. Gebėjimą laisvai, improvizuotai ir įdomiai dirbti savo darbą ji pradėjo ugdyti nuo mažų dienų, dalyvaudama įvairiuose konkursuose, renginiuose, seminaruose, projektuose, šokdama, grodama jaunimo grupėse, rašydama straipsnius, aktyviai dalyvaudama moksleivių ir studentų atstovybių veiklose, vaidindama.

Renginių vedėja Simona mano, jog renginio sėkmė priklauso nuo vedėjo nuoširdumo ir jo atsidavimo darbui, žmonėms: „Malonu, kai kiekvienas renginio dalyvis tampa bičiuliu, kuriam jauku ir smagu tą vakarą su manimi „bendradarbiauti“.

Simonos komandos sudėtis: vedėjas, dainininkas–atlikėjas, Dj.
Atsiliepimai
Indrė Smilgevičė
Didžiulį ačiū sakome Simonai ir jos komandai. Viskas praėjo labai sklandžiai, žaidimų ir atrakcijų tikrai netrūko.Labai džiaugiamės, kad puikiai susitvarkė su iškilusiais nesklandumais. Dar ir dabar visi prisimenam pabrolių nepakartojama šoki! Ačiū Jums už puikiai pravesta šventę, padarėt daugiau nei tikėjomės. Didžiausios sekmės!!!

Miglė Zimkevičienė
Sakome AČIŪ vedėjai Simonai ir jos komandai!!! Ispūdžiai ir emocijos vis dar aukštumoj, viskas buvo tiesiog TOBULAI! Mes, jaunieji, Jūsų dėka galėjome visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis šventės akimirkomis, atidavę vairą į puikių vedėjų rankas. Šventės svečiai taip pat iki šiol prisimena Jus, kaip puikią profesionalų komandą. Ne veltui šoko, trypė net tie, kurie iprastai nešoka :)) Sėkmės Jums ir linkėjimai iš Rokiškio :)

Jovita Bernatonytė
Norim padėkot Simonai ir jos komandai – buvo super! Likom sužavėti – energija, nuotaika, viskas suplanuota, apie viską pagalvota :) vieni pirmų komentarų apie vestuves buvo pagyros Simonai ir dar dabar gaunam prašymų atsiųsti kontaktus :)

Vaiva Valantonienė
Nuoširdžiai dėkojame vedėjai Simonai Mocejūnaitei ir jos šauniai komandai, už fantastiškai pravestą vakarą per mūsų šventę. Simonos dėka, šventė buvo suorganizuota iki menkiausių detalių. Simona labai šilta, iškalbinga, organizuota, kūrybinga asmenybė, kurią rekomenduojame 100%. Ji tas žmogus, kuris padarys Jūsų šventę neužmirštama. Ačiū Tau, linkime kuo didžiausios sekmės Tau ir tavo komandai!


Eglė Razulienė
Didžiulį ačiū tariam Simonai ir jos komandai už puikią nuotaiką, gerą organizaciją, sklandžią vestuvių dienos programą. Mūsų fotosesijos metu jaunimėliui nuobodžiauti neleidusi Simona jiems buvo paruošusi visą programą. Vakaro programoje viskas buvo super!! Nieko nebuvo per daug ar per mažai - smagūs ir linksmi žaidimai, į kurios Simona įtraukė daugelį mūsų svečių, atlikėjo dainos bei Dj gerai parinkta muzika :)) Džiaugiamės, Simona Mocejūnaitė Renginių Vedėja, kad pasirinkome Jūsų komandą. Buvo labai malonu susipažinti! Ačiū!
2015-08-22
Razulių šeimyna,
Bučkis.

Laura Tičkūnaitė-Rudokienė
Mūsų šventę įgyvendinti padėjo Simona,
Ir, jei atvirai, ši mergaitė ne iš kelmo spirta!
Detalių išsiklausinės, norus išklausys,
Patarimų daug duos ir labai nekankins :)
Jei trūksta idėjų - ji daug regėjus: ir LED balionus, ir ugnies fakyrus...
Programą sudėlios čiki piki - su idėja, su mintim ir iš širdies,
O jei jaunieji planą išderina - ji dirba iš peties!
AČIŪ, SIMONA! :)
Linkejimai nuo Rudokų šeimynėlės :)

Ugnė Če
Džiaugiamės, kad savo vestuvių dieną patikėjome Simonai ir jos komandai. Bendradarbiauti buvo labai paprasta ir malonu. Simona begalo šilta, lanksti, organizuota, entuziazmo ir pasiūlymų kupina vedėja. Dj puikiai parinkta muzika, o atlikėjas nuostabus. Šventė praėjo sklandžiai ir nuotaikingai, mes ir svečiai likome sužavėti. Tai komanda atsidavusi savo darbui ir mylinti tai ką daro. Rekomenduojam!
Dėkojam iš visos širdies, šventė buvo tobula!
Sėkmės!
Jaunavedžiai Ugnė ir Gintautas

Simona Mocejūnaitė yra vedėja iš didžiosios raidės "V". Ji pravedė mūsų vestuvių šventę 2015 m.liepos 11 d. Jau telefoninio pokalbio metu ji pasirodė pati nuoširdžiausia ir labausiai atsidavusi savo darbui, iš visų vedėjų su kuriais teko bendrauti. Būtent dėl to ją pasirinkome ir nė kiek nenusivylėme. Komunikacija su ja labai operatyvi ir paprasta, galėjai į ją kreiptis dėl pačių smulkiausių, kartais atrodo ir kvailų klausimų, tačiau, ji visada išsamiai atsakydavo ir patardavo bet kokiu klausimu. Bendraujant su ja, atrodė, kad ne tik mums, bet ir jai, mūsų šventė yra pati svarbiausia - viskas suplanuota ir apgalvota iki smulkmenų, o kartais, neapsiribojant vedėjos vaidmeniu, ji imdavosi ir vestuvių planuotojos vaidmens. Simonos dėka pasitikimą po ceremonijos mes įvertinome 11 iš 10 balų - žiedlapių metimas terasoje ant Perkūno namų stogo (kur vyko svečių sveikinimai) buvo draudžiamas, tačiau Simona pati ėmėsi iniciatyvos ir gavo asmeninį leidimą juos barstyti. Taip pat ji mus labai maloniai nustebino, terasoje suorganizavusi muzikinį foną sveikinimų po ceremonijos metu. Vakarinėje dalyje nenuobodžiavo niekas, nors ir atrodo iki smulkmenų buvom viską suderinę, tačiau savo programa, ji sugebėjo nustebinti ne tik svečius , bet ir mus.
Simona dirba šauniame koletyve su DJ ir vokalistu, kurio balsui neliko abejingas nei jaunimas, nei vyresnio amžiaus svečiai!
Simona, dar kartą tau ir visam kolektyvui tariame ačiū už didelį indėlį, kuriat mūsų šventę! Užskaitom ir rekomenduojam!
Renata ir Saulius

Indre Garajeva
Iš visos širdies norime padėkoti Simonai ir jos komandai. Mūsų šventė buvo tikrąją ta žodžio prasme - šventė! Patenkinti ir pilni gerų emocijų likome ne tik mudu su vyru, bet ir visi svečiai. Dar iki šios dienos iš jų girdime pačius geriausius atsiliepimus. Jūs, Simona buvote superinė. Labai džiaugiamės dėl savo pasirinkimo. Neklydome.... Jūs tikrai pranokote mūsų lūkesčius. Dar kartą širdingai Ačiū.
Mes Jus ĮSIMYLĖJOM :))

Dovilė Karužienė
Norėtume padėkoti Simonai Mocejūnaitei už tai, kad mūsų vestuvių šventę padarė tokią ypatingą. Simona yra šauni, organizuota ir išradinga vedėja, kuri puikiai sukoordinavo svečių užimtumą. Jau nuo pirmo susimojavimo per skype supratome, kad Simona bus pati tinkamiausia mūsų šventės vedėja. Ilgam prisiminsime, kaip susiskambinome vėlai vakare, buvome pavargę po ilgos darbo dienos, bet kalbant su Simona atsirado jėgų, mus užkrėtė merginos pozityvumas. Vestuvių dieną buvome ramūs, nes žinojome, kad viskas pavyks kuo puikiausiai. Taip ir buvo! Svarbiausia savybė, kuri mus užbūrė, tai Simonos nuoširdumas. Bendraudami su Simona jautėmės, lyg kalbamės su gera bičiule. Labai tikimės, kad bendrausime ir toliau ;) Ačiū, Simona, už geras emocijas, energingumą, patarimus, kuriais pasidalinai su mumis :) Esame labai laimingi, kad pasirinkome tave ir tavo komandą. Jūs nuostabūs! Tikimės, kad kada pavyks sudalyvauti dar kokiame Jūsų organizuojamame renginyje :)

Živilė Kub
Esu laaabai dėkinga SIMONAI MOCEJŪNAITEI už puikiai pravestą vakarą! Jei nuoširdžiai, tai net nesitikėjau, kad bus TAIP smagu. Vedėjas - esminė šventės dalis, o aš nė akimirkos nesigailėjau pasirinkusi Simoną! Tavo energija neįtikėtina:))
Visi likome labai patenkinti, dar kitą dieną po šventės susirinkę aptarėme kaip viskas buvo puiku - kiek juoko, kiek šypsenų :)) Nepakartojama!!!
O ir staigmena puikiai pavyko, Jubiliatas net neįtarė, kad tokia didžiulė ir linksma šventė jo laukia, gavo šoką (žinoma gerąja prasme). JO nuomonė po šventės - "kaip sapnas, nebūna taip realiam gyvenime" :)
Ačiū ačiū ačiū! Nuoširdžiausias ačiū, Simona! Tu sutverta vesti renginius:)))


Saulės Siela · Vizažistė-Fotografė. at Saulės Sielos Studija
Pirmiausia pasakysiu, kad tas žmogus yra vienas iš nuoširdžiausių mano sutiktų, kalbu apie Simona Mocejūnaitė Renginių Vedėja.
Toliau - darbas jos, atvirai? - NEPRIEKAIŠTINGAS. Sako nėra tobulų dalykų gyvenime, bet Jos pravestos mūsų vestuvės, buvo tobulos. Tobulas vakaras. Svečiai sužavėti visi iki vieno, iki tiek Simona viską apgalvojus, iki menkiausių detalių, labai moka išjudinti publiką, labai atsakinga, dar iki šiol apie ją vis užsimena visi kurie ten buvo, kad Vedėja buvo superinė.
Ačiū Tau Simut. Rekomenduoju iš visos širdies.
Nuoroda
www.tryskaraliai.lt


Žemėlapis

Rodyti žemėlapį »

Video

Renginių vedėja Simona

Nuotraukos

Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai
Vestuvių ir renginių vedėjai

Grįžti i viršų