NUOLAIDOS

« Grįžti atgal | Vestuvių dekoravimas

‹ Automobilių, salės, bažnyčios puošimas ir dekoracijos


Vestuvių dekoravimas


Decofest.lt

Pavadinimas: Decofest.lt

Siųsti užklausą

Tel.: +37069924719
El. paštas: [email protected]
Internete: www.decofest.lt

Miestas: Kaunas

Miestas:
Kaunas
Kaina nuo: : 300.0000 €

Vestuvių dekoravimas


KAI DARBAS YRA MALONUMAS ...
Visas mūsų gyvenimas paskendęs bėgime. Kasdienės rutinos persmelktos dienos, stresas, įtampa, nuolatiniai rūpesčiai, o čia dar ir šventės užgriūna... Ką daryti, kaip daryti, o svarbiausi - kada tai padaryti?

Neleiskite rūpesčiams užgožti jūsų šventės. Ateikite - aptarsime jūsų lūkesčius. Patarsime, padėsime, ir jūsų šventė bus ne tik graži, bet ir patys galėsite ją švęsti (nemokamai konsultacijai registruokitės čia ).

Mūsų turimas inventorius nuolat atnaujinamas ir rūpestingai prižiūrimas. Todėl visi daiktai, esantys jūsų renginyje, bus puikios išvaizdos, švarūs ir gražūs.

...NES GYVENIME NĖRA NEĮMANOMŲ DALYKŲ

Kadangi esame lengvai pamišusios dėl grožio ir vis dar tikime pasakomis, galime įgyvendinti net pačias netikėčiausias jūsų idėjas. Vestuvės paslaptingame miške? Puiku! Esate Provanso gerbėjai? Džiaugiamės jūsų romantiška nuotaika! Mylite kaimą? Stilingesnio ir mielesnio kaimo būsit nematę! Svajokime drąsiai, nes gyvenime nėra neįmanomų dalykų

Beje, drąsiai galite kreiptis ir vestuvių organizavimo klausimais. Konsultacijos ir patarimai papildomai nekainuosGrįžti i viršų