NUOLAIDOS

BALDŲ IR ĮRANGOS NUOMA

Didysis Vestuvių Katalogas path Kitos vestuvių prekės ir paslaugos path Audiounit.lt Techninis Renginių Aptarnavimas!
« Grįžti atgal | Audiounit.lt Techninis Renginių Aptarnavimas!

‹ Kitos vestuvių prekės ir paslaugos


Audiounit.lt Techninis Renginių Aptarnavimas!


Garso aparaturos nuoma - Renginiai

Garso aparaturos nuoma - Renginiai
Kitos vestuvių prekės ir paslaugos
Kaina nuo: 20.00 €
Patirtis: 14 metai

Kontaktai

Pavadinimas: Garso aparaturos nuoma - Renginiai

Siųsti užklausą

Adresas: Kalvarijų g. 88, Vilnius, Lietuva
Žemėlapis
Darbo laikas: 08:00 - 20:00
El. paštas: [email protected]
Internete: www.audiounit.lt

Miestas: Daugėliškio g.11, Vilnius

Miestas:
Daugėliškio g.11, Vilnius
Kaina nuo: : 20.00 €
Patirtis: 14 metai

Audiounit.lt Techninis Renginių Aptarnavimas!


Audiounit rūpinasi, kad Jūsų šventės taptų įsimintinos Jums ir Jūsų artimiesiams! Turime ilgametę ne tik patirti renginių organizavimo sferoje rūpinantis klientais, bet ir teikiame garso aparatūros ir šviesos technikos nuomos paslaugas, dj paslaugos. Mūsų siekis yra , kad kiekviena Jūsų šventė taptų unikali ir nepakartojama bei paliktų tik geriausius įspūdžius!

Nuoširdžiai galime pasidžiaugti, kad mūsų profesionalų komanda turi ilgametę patirtį renginių organizavimo sferoje, kurios pagrindinis tikslas yra patenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius, pradedant nuo mažiausių, baigiant sudėtingiausias projektais. Dedamos visos pastangos, kad Jūsų šventės metu kiekvienas renginio dalyvis liktų patenkintas Jūsų švente! Skiriant didžiulį dėmesį naujausioms inovacijoms bei technologijoms pritaikysime visa tai patenkinant Jūsų poreikius, sukursime aukščiausio lygio renginį, kuris taps nepakartojamu šventėms dalyviams.

Audiounit yra kokybiškos ir profesionalios apšvietimo ir garso aparatūros nuomos įmonė Vilniuje ir visoje Lietuvoje už Jums priimtiniausią kainą pagal Jūsų poreikius. Audiounit.lt rūpinasi garso aparatūros ir apšvietimo technika Jūsų renginyje. Mūsų pagrindinis tikslas padėti Jums išsirinkti tinkamiausią profesionalią garso aparatūra Jūsų šventei. Taip pat mūsų internetinėje svetainėje rasite tinkamiausią sprendimą prezentacinėms šventėms įgarsinti ar netgi - koncertams.


Audiounit.lt komandos nariai aparatūrą pristatys į Jūsų nurodytą vieta, sujungs bei pasirūpins net menkiausiomis detalėmis, kad Jums nereikėtų vargintis dėl technikos, o tik džiaugtis nuostabia švente! Audiounit.lt partneriai www.danelton.com pasirūpina kokybiška aparatūra. Daugiau informacijos apie organizuojamus vakarėlius, nuomojama technika bei kitas teikiamas paslaugas rasite adresu:

Internete: www.audiounit.lt

arba

Tel.nr.: +37060765871


Žemėlapis

Rodyti žemėlapį »

Grįžti i viršų