NUOLAIDOS

BALDŲ IR ĮRANGOS NUOMA

Didysis Vestuvių Katalogas path Lankytinos vietos path JachtKlubas - plazdančių burių apsuptyje
« Grįžti atgal | JachtKlubas - plazdančių burių apsuptyje

‹ Lankytinos vietos


JachtKlubas - plazdančių burių apsuptyje


Kauno JachtKlubas

Lankytinos vietos
Nuotraukų: 5
Kaina nuo: 0.00 €

Kontaktai

Pavadinimas: Kauno JachtKlubas

Siųsti užklausą

Adresas: R.Kalantos g. 124 LT-52332 Kaunas
Žemėlapis

Miestas: Kaunas

Miestas:
Kaunas
Nuotraukų: 5
Kaina nuo: : 0.00 €

JachtKlubas - plazdančių burių apsuptyje


Kauno Jachtklubas daugelio Kauno gyventojų ir svečių pamėgta vieta. Pušyne prie Kauno marių įsikūręs jachtų uostas mėgiamas būriavimo profesionalų ir smalsuolių. Išskirtinė gamta, įrengti takeliai, suoleliai ir žaliosios zonos aplink uostą traukia gamtos mylėtojus, romantikus ir šeimas su vaikais. Puiki vieta pasivaikščioti, pasigrožėti jachtų plazdančimis burėmis, Kauno marių platybėmis, palydėti saulėlydžius, vaikams pažaisti žaidimų aikštelėje. Šiltuoju sezonu ieškantiems pramogų siūlomi pasiplaukiojimai valtimis, jachtomis, kateriais. Vyksta įvairūs muzikiniai ir būriavimo renginiai.
Atraskite šią unikalią Kauno vietą!
Šioje vietoje įsikūręs restoranas siūlo europietišką meniu, kelias lauko terasas, terasą ant vandens. Nuostabūs saulėlydžiai prie vyno taurės garantuoti. Taip pat yra viešbutis, sporto ir laisvalaikio kompleksas siūlantis sporto sales, sauną, lauko tenisą.
Šaltuoju sezonu jachtklubas tampa ramybės oaze, apsnigtos pušys ir apšalusios marios nuteikia romantiškai. Esant stipresniam šaltukui Kauno mariose įrengiama ledo čiuožykla. Pasivaikščiojimai gryname ore ir šilti pietūs gali tapti puikia savaitgalio pramoga šeimai, poroms, draugams.

Kaip pasiekti Kauno Jachtklubą?
Kauno Jachtklubą galite pasiekti važiuodami link Pažaislio vienuolyno. Pasiekę Pažaislio vienuolyną sukite į kairę ir važiuokite iki pat kelio pabaigos. Atvyksite į Jachtklubo automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje nemokamai galite pasistatyti automobilį.


Žemėlapis

Rodyti žemėlapį »

Nuotraukos

Lankytinos vietos
Lankytinos vietos
Lankytinos vietos
Lankytinos vietos
Lankytinos vietos

Grįžti i viršų