NUOLAIDOS

Didysis Vestuvių Katalogas path Povestuvinės kelionės užsienyje path Romantiškas kruizas Nilo upe - jūsų povestuvinei kelionei
« Grįžti atgal | Romantiškas kruizas Nilo upe - jūsų povestuvinei kelionei

‹ Povestuvinės kelionės užsienyje


Romantiškas kruizas Nilo upe - jūsų povestuvinei kelionei


Novus orbis

Povestuvinės kelionės užsienyje
Nuotraukų: 3
Kaina nuo: 825.42 €
Patirtis: 14 metai

Kontaktai

Pavadinimas: Novus orbis

Siųsti užklausą

Adresas: J. T. Vaižganto 4/1, Vilnius
Žemėlapis
Darbo laikas: 8.00-19.00
Tel.: +37052624235
Tel.: +37068509992

Miestas: Vilnius

Miestas:
Vilnius
Nuotraukų: 3
Kaina nuo: : 825.4200 €
Patirtis: 14 metai

Romantiškas kruizas Nilo upe - jūsų povestuvinei kelionei


Egipto istorijai daugiau negu 6 tūkstančiai metų. Jo teritorijoje išlikę unikalūs senovės kultūros paminklai kasmet pritraukia milžinišką turistų kiekį iš viso pasaulio. Paslaptingosios piramidės, sfinksai, didingos Aukstutinio Egipto šventyklos, daugybė architektūros ir meno šedevrų - visa tai iki šiol stebina visus atvykstančius susipažinti su šia nuostabia šalimi.


Atvykę į megapolį Kairą pajusite beprotišką šiuolaikinio Egipto gyvenimo ritmą... Aplankysite daugybę senovės Egipto monumentų: didingasias Gizos (paskutinis pasaulio stebuklas išlikęs iki mūsų dienų), Sakkaros, Dašuro, Teti piramidės, paslaptingąjį Sfinksą... Nacionaliniame Kairo muziejuje pamatysite pačio vargingiausio faraono ir pačio turtingiausio berniuko Tutanchamono lobius... Nuvyksite į Kleopatros miestą, “Viduržemio jūros perlą” - Aleksandriją. Nukeliavę tūkstantį kilometrų į pietus Asuano miestą, matysite Nile plaukiojančias baltabures felukas, Izidei statyta šventykla saloje, nuo Nasero ežero vandenų išgelbėtas Kalabšos ir Qertassi šventyklas, užburančius saulėtekius ir saulėlydžius...Senovės egiptiečiai Nilą vadino “viso kas gyva motina”. Ši upė tiesiogine prasme vis dar lieka egiptiečiams gyvybės šaltiniu, siaurose, tačiau derlingose Nilo pakrantėse gyvena praktiškai visi šios šalies gyventojai. Nilas - ilgiausia Afrikos upė. Ji teka 6718 km (naujas ilgis patvirtintas 2006 04 05) nuo Viktorijos ežero iki Viduržemio jūros. Kruizas Nilu tai galimybė aplankyti dauguma senovės Egipto šventyklų ir paminklų. Didinga šventykla, esanti piečiau Asuano 280 km. – Abu Simbelis. Tai milžiniškos karingojo faraono Ramzio II ir jo gražuolės žmonos Nefertarės šventylos, iškaltos kalne XII a iki Kr.. Ramzis įsakė pastatyti šventyklą jo pergalei prieš hetitus. Du kartus per metus galima regėti unikalų reginį Didžiojoje šventykloje. Pirmasis patekėjusios saulės spindulys šventyklos koridoriumi patenka (ilgis 65 m.) į šventorių, kuriame ir sekundei nepalies dievo Ptacho statulėlės, o ant dievo Amono ir Dievo Ra statulų pabūna 6 min., o vėliau 12 minučių apšviečia Ramzio II statulos veidą. Šį reginį galima pamatyti, vasario 22 d. – Ramzio II gimimo dieną ir spalio 22 d. jo karūnavimo dieną.


Kruizas laivu Nilo upe - geriausias būdas suprasti daug tūkstantmečių egzistavusio ir išnykusio pasaulio dvasią. Plaukiant laivu galima grožėtis Šiaurės Afrikos gamta, stebėti Nilo pakrančių kasdieninį gyvenimą, aplankyti senovės Egipto miestus bei istorinius paminklus, menančius faraonų laikų galybę ir didybę. Nuobodžiauti nėra kada ir vakarais. Laivuose organizuojami įdomūs folkloro vakarai. Argi ne smalsu vieną vakarą pasijusti Kleopatra ar galingu Egipto faraonu, beduine - šokėja ar šeichu...


Ši šalis vilioja ne tik savo istorija ir paminklais, bet ir galimybe gerai pailsėti, ypač kai Lietuvoje ruduo ar žiema. Į Raudonąją jūrą neįteka nei viena upė, todėl jos vandenys - krištoliniai ir neįtikėtinai šilti (žiemą vandens temperatūra nenukrenta žemiau +20C). Juk taip malonu pasilepinti saulės spinduliais ir šilta jūra, nors kalendoriuje sausis ar vasaris! Nėra kitos tokios šalies kur taip keistai jungtųsi tradicijos ir šiuolaikiškumas. Piramidžių, sfinksų ir faraonų šventyklų šalis paliks Jūsų atmintyje neišildomus prisiminimus.


Žemėlapis

Rodyti žemėlapį »

Nuotraukos

Povestuvinės kelionės užsienyje
Povestuvinės kelionės užsienyje
Povestuvinės kelionės užsienyje

Grįžti i viršų