NUOLAIDOS

Didysis Vestuvių Katalogas path Vestuvių muzikantai path Dainuojantis renginių vedėjas Giedrius Leškevičius
« Grįžti atgal | Dainuojantis renginių vedėjas Giedrius Leškevičius

‹ Vestuvių muzikantai


Dainuojantis renginių vedėjas Giedrius Leškevičius


Giedrius Leškevičius

Giedrius Leškevičius
Vestuvių muzikantai
Kaina nuo: 0.00 €
Patirtis: 24 metai

Kontaktai

Pavadinimas: Giedrius Leškevičius

Siųsti užklausą

Tel.: +37068218128
El. paštas: [email protected]
Internete: www.leskevicius.lt

Miestas: Visa Lietuva

Miestas:
Visa Lietuva
Kaina nuo: : 0.0000 €
Patirtis: 24 metai

Dainuojantis renginių vedėjas Giedrius Leškevičius


Vesdamas renginius, mėgstu būti kartu ir dalyvis, ne vien pranešėjas. Neblogai valdau šventės tempą ir moku tinkamai išnaudoti kiekvieną jos minutę.

Aktyviai leidžiu ir tą laiką, kai nedirbu renginių vedėju - pilotuoju oro balionus ir mokau skraidyti pradedančius pilotus. Laisvalaikiu muzikuoju su grupe "JOKE" ir liaudiškos muzikos kolektyvu "Pivašiūnai", keliauju motociklu.

Renginių vedėjui privalu mokėti bendrauti lengvai. Greitai rasti bendrą kalbą su įvairiais pašnekovais ir įvairiomis temomis išmokau per bemaž 15 metų tiriamosios žurnalistikos praktikos. O skraidindamas turistus lengvesniu už orą prietaisu - oro balionu - gerai supratau, ką reiškia lengvumas ir bendraujant. Nuo ketverių metų būdamas scenoje, nuolat tobulinu savo oratorinį meistriškumą.

Kuriu ne tik dainas ar televizijos reportažus. Daug improvizuoju ir renginiuose. Visuomet sakau: pati geriausia šventė yra nebūtinai ta, kuriai parašytas detalus scenarijus, o ta, kurios metu laisvai liejasi nesuplanuotos ir nesuvaidintos emocijos. Mano užduotis - tas emocijas pažadinti ir sustiprinti.

Pradėti renginį su daina - bene geriausias būdas nuo pirmų akimirkų sukurti puikią šventės nuotaiką! Dainavimą laikau didžiausiu privalumu vedėjo darbe.

Mano reperturas - nuo šiuolaikinių hitų iki gerai žinomų retro kūrinių, nuo pasaulinės roko klasikos iki autorinės kūrybos. Žinau, kad repertuare galiu rasti ir sudainuoti kone kiekvienai progai tinkamą dainą!

Ypač džiaugiuosi, kai renginiuose galiu dainuoti su gyvo garso grupe, kurią nekukliai pavadinau "Giedriaus TRIO". Muzikuojame kartu su klavišininku, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos džiazo katedros koncertmeisteriu Vainiumi Dovydaičiu ir profesionaliu būgnininku Tomu Chveduku. Aš pats į rankas tuomet imu gitarą. Kaip grojame, galite pamatyti ir išgirsti vaizdo galerijoje.

Patiems solidžiausiems renginiams turime parengę programą su VRM REPREZENTACINIU PUČIAMŲJŲ ORKESTRU. Šiame repertuare - nuo modernių roko ar latino muzikos aranžuočių iki senosios lietuviškos estrados.

Esu tapęs Lietuvos ir Pabaltijo karaokės čempionu (2008 m.), laimėjęs televizijos projektą "Žvaigždžių duetai" (2009 m., kartu su Mia), užėmęs antrąją vietą įsikūnijimų šou "Muzikinė kaukė", užkopęs į laidos "Muzikinis iššūkis" finalą.

O širdžiai mielą autorinę muziką nuo 2011-ųjų kuriame ir atliekame su grupe "JOKE".


Video

Dainuojantis renginių vedėjas Giedrius Leškevičius
Dainuojantis renginių vedėjas Giedrius Leškevičius su grupe Jūsų šventėje
Giedrius - Vėjo! (official music video 2019)

Grįžti i viršų