NUOLAIDOS

Didysis Vestuvių Katalogas path Vestuvių muzikantai path Grojame įvairiausiose renginiuose; vestuvėse, gimtadieniuose, mie
« Grįžti atgal | Grojame įvairiausiose renginiuose; vestuvėse, gimtadieniuose, mie

‹ Vestuvių muzikantai


Grojame įvairiausiose renginiuose; vestuvėse, gimtadieniuose, mie


ANGELAS

Vestuvių muzikantai
Nuotraukų: 1
Kaina nuo: 0.00 €
Patirtis: 29 metai

Kontaktai

Pavadinimas: ANGELAS

Siųsti užklausą

Tel.: +37068796580
Skype: jumbowsky
El. paštas: [email protected]
El. paštas: [email protected]
Internete: www.frype.lt/angelas

Miestas: Visa Lietuva

Miestas:
Visa Lietuva
Nuotraukų: 1
Kaina nuo: : 0.0000 €
Patirtis: 29 metai

Grojame įvairiausiose renginiuose; vestuvėse, gimtadieniuose, mie


Grupė "Angelas" - tai 39-erių metų grupės lyderis, dainų autorius ir vokalistas Ramūnas Grybauskas, koncertuose grojantis boso gitara, 41-erių metų klavišininkas Dalius Mintaučkis ir 24 metų gitaristas Giedrius "Jumbo" Balčiūnas. Grupę "Angelas" jos lyderis Ramūnas Grybauskas įkūrė 1997 metais. Po to, kai iširo grupė "Vitražas", kurioje muzikavo.
"Mokyklinėje" Kauno grupėje "Vitražas" Ramūnas Grybauskas grojo dar iki tarnybos sovietų armijoje (1989-1991 m.), tačiau grupė išpopuliarėjo tik 1993 metais, kai į savo vyrišką kolektyvą pasikvietė jauną dainininkę Viktoriją Mauručaitę. Beje, Viktorijos talentą atrado dabar "Angelo", anksčiau - grupės "Vitražas" lyderis Ramūnas Grybauskas. Grįžęs po karinės armijos, prie Kauno gamyklos "Drobė" jis įkūrė vaikų studiją, kurioje apsilankiusi 15-metė Viktorija atkreipė jo dėmesį. Kolektyvas, tuomet net taip ir pasivadino Viktorija ir "Vitražas". Grupė išgarsėjo tokiais hitais kaip "Nuskinki gėlę", "Jūreivis", be kurių tuomet neapsieidavo nė vienas vakarėlis. "Viktorija ir Vitražas" rengė sėkmingus turus po visą Lietuvą. Viktorijai pabėgus į grupę "Dinamika", "Vitražas" kurį laiką dar egzistavo, vis dėl to Ramūnas Grybauskas nusprendė įkurti kitą grupę, kurią pavadino "Angelu".
Pirmuosius savo albumus "Viskas pasikeis" (1997 m.) ir "Į Šiaurę" (1999 m.) "Angelas" išleido Kauno leidybinėje kompanijoje "Pūkas". Grupės lyderis prisipažįsta, kad albumai nebuvo labai populiarūs - bet ne dėl grupės, o dėl leidėjų kaltės: nebuvo jokios reklamos, įrašai buvo prastai platinami.

"Dažnai atvažiavę koncertuoti išgirstame: "Žinome jūsų dainas, bet kas jūs tokie, iš šiol nežinojome." Ką tai reiškia? Tiesiog niekas neužsiėmė mūsų reklama", - sako muzikantai. Grupės sudėtyje buvo nemažai pasikeitimų. Vienu metu "Angelas" turėjo gyvą būgnininką - Henriką Kontautą "angelai" persiviliojo iš kitos Kauno grupės "Mano Juodoji Sesuo". Tiesa, keletą metų pamušęs būgnus grupėje "Angelas", Henrikas išdūmė laimės ieškoti užsienin. Dabar koncertuose "Angelui" pritaria programuoti ritmai.

Dabartinis grupės gitaristas Giedrius "Mr.Jumbo" grojo ne vienoje Kauno undergroundo komandoje, kaip Linfeng, Xess, o taip pat pas vilniečių hard rock'o legendas SBS . Klavišininką Dalių Mintaučkį drąsiai galima pavadinti profesionalu - jis Lietuvos muzikos akademijoje baigė fortepijono specialybę.

Savo muziką "Angelo" nariai pristato paprastai. "Tai yra muzika liaudžiai. Jeigu nori gyventi iš muzikos, turi taikytis prie Lietuvos žmonių skonio. Tiesa, į žalią jaunimėlį nesitaikom, tam yra daugybė kitų grupių", - sako dainininkas Ramūnas Grybauskas. Dviejų iki šiol išleistų albumų neužtektų ir pusantros valandos trukmės pasirodymui, tad koncertuose "Angelas" atlieka ne tik savo dainas, bet ir daugybę užsienio grupių koverių - jų repertuare galima aptikti tokių atlikėjų ir grupių kaip "Metallica", "Queen", AC/DC, "ZZ Top", Bryan Adams'o, Tina Turner kūrinių. Grupės nariai, sudarinėdami repertuarą, atsižvelgia ir muzikos naujienas - įtraukia naujus, staiga išpopuliarėjusius kūrinius.

"Angelo" nariai tvirtina pragyvenantys vien iš muzikos. Į įvairius šalies klubus koncertuoti "Angelas" vyksta kiekvieną savaitgalį, pasitaiko ir koncertų didesnėse scenose - miestų šventėse. "Ypač esame mylimi Šiauliuose, taip pat labai šiltai mus priima klaipėdiečiai", - vardija grupės lyderis.


Nuotraukos

Vestuvių muzikantai

Grįžti i viršų