NUOLAIDOS

Didysis Vestuvių Katalogas path Vestuvių muzikantai path Vestuvių muzikantas, renginių vedėjas, DJ. Trys viename!
« Grįžti atgal | Vestuvių muzikantas, renginių vedėjas, DJ. Trys viename!

‹ Vestuvių muzikantai


Vestuvių muzikantas, renginių vedėjas, DJ. Trys viename!


Alvydas Paškevičius

Alvydas Paškevičius
Vestuvių muzikantai
Nuotraukų: 15
Kaina nuo: 500.00 €
Patirtis: 15 metai

Kontaktai

Pavadinimas: Alvydas Paškevičius

Siųsti užklausą

Adresas: Raudondvario plentas, Kaunas.
Žemėlapis
Darbo laikas: 24h
Tel.: +37068735607
Skype: alv195
El. paštas: info@muzikantaisventems.lt
Internete: www.muzikantaisventems.lt
Internete: www.youtube.com/watch?v=wAwnOI

Miestas: Kaunas, visa Lietuva.

Miestas:
Kaunas, visa Lietuva.
Nuotraukų: 15
Kaina nuo: : 500.0000 €
Patirtis: 15 metai

Vestuvių muzikantas, renginių vedėjas, DJ. Trys viename!


Sveiki,
Esu renginių vedėjas, atlikėjas Alvydas Paškevičius. Pravedu vestuvių ir kitus renginius visoje Lietuvoje pagal Jūsų pageidavimus ir viziją, prieš tai supažindinęs Jumis su galimais vakaro scenarijais. Jie galėtų būti ir teminiai. Dalį renginio laiko galiu groti kaip DJ. Gyvai atlieku populiariausius lietuviškos muzikos kūrinius, bei Jūsų pageidavimu kitų tautų. Kūrinių virš 700, iš kurių dauguma lietuviški. Muzikinį repertuarą, jo tautiškumą, Jūsų šventės vakaro scenarijų suderiname susitikę, arba nuotoliniu būdu. Renginyje dirbu vienas. Jei pageidautumėte dviejų atlikėjų,-jokių problemų! Atliekamų kūrinių gausa geografiškai ir laikmečio ribose būtų dar platesnė.
Mano kredo:-linksma, laisva ir kokybiška šventė be siūlymų: Pakelkime! Jokių netaktiškų frazių ar žaidimų! Pasisakymai tik norintiems!
Gavęs Jūsų užklausą telefonu: +370 687 35607, arba el.paštu: info@muzikantaisventems.lt , mielai ir nedelsiant atsakyčiau į visus Jus dominančius klausimus. Jūsų renginyje atlikčiau VIP paslaugą arba MEDIUM. Paslaugos kainą ir mano užimtumą galite sužinoti akimirksniu, apsilankę svetainėje: www.muzikantaisventems.lt
Išsamiau apie paslaugą:
Į VIP paslaugą įeina: Kelionė į renginio vietą, erdvinio muzikos garso aparatūra ir moderni lazerių-LED įranga, vakaro scenarijaus ir muzikos repertuaro suderinimas, 7-nių val. pilnas renginio pravedimas, neįpareigojantys ir linksmi žaidimai, gyvas dainavimas renginyje, muzikos atlikimas grojant klavišiniu instrumentu ir elektroakustine gitara, svečių muzikinių užsakymų išpildymas (apie 80% pagal galimybes), DJ grojimas (pagal Jūsų pageidavimą), 1 valandą po pagrindinio renginio laiko įrašytos muzikos grojimas, t.y. iki 2.00 nakties. Viso muzikos 8-nios valandos, ir dar keletas staigmenėlių. Pagrindinis renginio laikas nuo 18.00 iki 1.00 val. nakties + 1 val. įrašytos muzikos grojimas. Jums pageidaujant, yra galimybė renginį pradėti ankščiau, ir pabaigti vėliau. Koncertuoju be laiko apribojimo sau. Renginio pabaigoje, skambant autonominei garso kolonėlei, turėsite galimybę pajungti ir savo laikmeną, arba leisti muziką iš Youtube. Kolonėlė taip pat naudojama lauke įvairioms atrakcijoms. Jei Jums būtina, įgarsinu ir dvi sales, bei lauką. Renginyje dirbu be pertraukų, darbą atlieku 100%. Svečiai nėra pririšti prie programos pravedimo ir gali linksmintis laisvai. Šiuolaikiškas, linksmas, dinamiškas renginys. Humoras saikingas, įdomūs linksmi, neįpareigojantys žaidimai pralinksmina net santūriausią renginio dalyvį. Saikingą dėmesį skiriu visiems, tame tarpe ir svečiams iš užsienio. Kokybiški nuotoliniai mikrofonai aktyviems dainininkams ar oratoriams visada padėti ant šventinio stalo. Vidurnaktį dainos, atliekamos gitara kartu su atrakcijomis ir šampanu, maloniai nuteikia šventės dalyvius. Į renginio vietą atvykstu prieš 3-5 val. nuo jo pradžios, kad kokybiškai pasiruoščiau renginiui. Statau modernią HD klasės erdvinio garso aparatūrą, žaismingą LED-lazerių šviesų įrangą. Garso kokybė patenkina kiekvieną muzikos gurmaną, tuo pačiu ir leidžia susikalbėti tarpusavyje. Lazerio rašomi Jums asmeniniai sveikinimai palieka gerus atsiminimus. Laisvai judėti, vedant renginį ir grojant populiarias užstalės dainas, leidžia įgarsinta nuotoliniu būdu elektroakustinė gitara. Dar išsamiau Jūsų šventinio vakaro ypatumus aptartumėme, jei susidomėsite! Ačiū.


Žemėlapis

Rodyti žemėlapį »

Nuotraukos

Vestuvių muzikantai
Vestuvių muzikantai
Vestuvių muzikantai
Vestuvių muzikantai
Vestuvių muzikantai
Vestuvių muzikantai
Vestuvių muzikantai
Vestuvių muzikantai
Vestuvių muzikantai
Vestuvių muzikantai
Vestuvių muzikantai
Vestuvių muzikantai
Vestuvių muzikantai
Vestuvių muzikantai
Vestuvių muzikantai

Grįžti i viršų