NUOLAIDOS

BALDŲ IR ĮRANGOS NUOMA

Grįžti atgal

Fotosesijos įkvėpėjas šaltojo sezono metu! Vestuvių dekoracijos - šviečiančios raidės ir simboliai.

Šviečiantis užrašas LOVE

Šviečiantis užrašas LOVE

Šaltojo sezono metu nuotraukas gamtoje daryti tampa sudėtinga, nes oras yra labai permainingas ir šaltas. Aplink mus yra daug gražių vietų, parkų, sodų, bet kai lyja lietus, pučia šiaurys, telkšo balos, o tu su balta sukne ir įstabia šukuosena – iššūkis nemažas.
Lietinga fotosesija...

Lietinga fotosesija...

Puikus sprendimas fotosesiją ar jos dalį perkelti į patalpą, kurioje puikus akcentas ir puošmena būtų šviečiančios raidės ar simboliai. Užrašas dažnai statomas Jūsų šventės vietoje (sodyba, restoranas, vila, ...), o neretai jaunieji išsirenka fotostudiją, dvarą ar pilį, į kuriuos atvežama šviečiantys užrašai ir ten vykdoma fotosesija.


Vardų pirmosios raidės

Vardų pirmosios raidės

Kai pradedame kalbėti apie vestuvių dekoravimo tendencijas, kam tenkintis vidutiniškais pasiūlymais, kai Jūsų meilė vienas kitam yra tokia didelė? Mūsų šviečiantys simboliai yra rankų darbo, 150-185cm aukščio, o tai yra tikra ‘bomba’! Po Jūsų šventės svečiai dar ilgai kalbės apie įstabaus dydžio ir grožio neregėtą dekoraciją,… o ką kalbėti apie nuostabaus grožio nuotraukas…

Aukštis: 150-185cm; Plotis: 110-170cm.

Aukštis: 150-185cm; Plotis: 110-170cm.

Galime  įžiebti  viską,  ko  tik  širdis  geidžia! Galite rinktis iš mūsų siūlomų užrašų BIG LOVE, LOVE MYLIU, S&A arba savo naują pavardę. . .

Saulius & Agnė

Saulius & Agnė

Visose šviečiančiose raidėse yra šiltai baltos šviesos LED lemputės, kurios skleidžia puikų švytėjimą visomis kryptimis. Pagamintos iš akrilo dervos, ne iš stiklo, todėl mūsų LED lemputės yra praktiškai nedūžtančios ir lieka vėsios liesti, tad jos ne tik nuostabiai atrodo, bet ir yra saugios Jums ir svečiams. Kiekviena raidė yra atskirai sujungiama, todėl galite laisvai išdėstyti raides taip, kaip tik širdis geidžia. Prailgintuvai sujungia raides pagal poreikį, tam reikia tik vieno maitinimo lizdo.

Papuošta terasa užrašu LOVE

Papuošta terasa užrašu LOVE

Norite įnešti spalvų į savo šventės dekorą? Galime pasiūlyti briaunuotas LED raides, kurios šviečia arba mirksi skirtingomis spalvomis. Viską galite valdyti nuotolinio valdymo pulteliu.

Kitos vestuvių prekės ir paslaugos

Renginių įrangos nuoma ir techninis aptarnavimas.
Ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos paslaugos. Nuomojame ir aptarnaujame vaizdo, garso, komunikacijos ir kitą įrangą, skirtą konferencijoms, prezentacijoms ir kitiems renginiams nuo 2015 metų. Turime platų įrangos pasirinkimą ir didelę patirtį.
Profesionali įranga verslui ir privatiems asmenims.

Autorius: www.elektronuoma.lt

Informacija apie autorių:

Dėl detalesnės informacijos, kainų ir užsakymų susisiekite su mumis! Nekantraujame, kol galėsime padėti jūsų renginiui sužibėti! Daugiau informacijos: Tel.: +370 61 444 666 www.elektronuoma.lt www.facebook.com/elektronuoma

Grįžti atgal

Grįžti i viršų