NUOLAIDOS

BALDŲ IR ĮRANGOS NUOMA

Didysis Vestuvių Katalogas path Lankytinos vietos

Lankytinos vietos

Šį skyrių kataloge kuriame visi, todėl kviečiu prisidėti ir jus. Jame rasite informaciją apie įvairias gražias vietas, kuriose galima pasidaryti gražių vestuvinių nuotraukų. Čia rasite tiek tiltų, tiek parkų, stovyklaviečių, dvarų, panoramų.

Jei ieškote lankytinų vietų savo mieste, tai Vilniuje lankytinas vietas galite rasti paspaudę lankytinos vietos Vilniuje, jei lankytinų vietų ieškote Kaune, tai paspauskite lankytinos vietos Kaune. Jei šių paslaugų ieškote Klaipėdoje, tai jas rasite paspaudę lankytinos vietos Klaipėdoje. Šiauliuose lankytinų vietų rasite paspaudę lankytinos vietos Šiauliuose, o jei ieškote Panevėžyje - paspauskite lankytinos vietos Panevėžyje. Jei lankytinų vietų ieškote kitame mieste, tai nueikite į skyrių gražios vietos vestuvėms ir atsirinkite norimo miesto skelbimus pasinaudodami miestų filtru.

Kviečiame šiame skyriuje reklamuotis nemokamai.
-

1 2
Trijų mergelių tiltas Kaune

Trijų mergelių tiltas Kaune

Tiltas gana ilgas (208 m.) pėsčiųjų tiltas per Nemuną jungiantis Panemunės šilą ir A. ir J. Gravrogkų gatvę Gričiupio mikrorajone. Jaunavedžiai dažnai kabina spynas, atsiveria labai gražus gamtovazdis nuo tilto į abi puses, galima prieiti fotografuotis pr

Miestas: Kaunas

14
Pažaislio vienuolynas Kaune

Pažaislio vienuolynas Kaune

Švenčiausiosios Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia su kamaldulių vienuolynu, esanti Pažaislyje, Kauno marių pusiasalyje. Ansamblis laikomas vienu geriausių brandžiojo baroko pavyzdžių Šiaurės ir Rytų Europoje.

Miestas: Kaunas

7
VDU Kauno Botanikos sodas kviečia Jus apsilankyti

VDU Kauno Botanikos sodas kviečia Jus apsilankyti

VDU Kauno botanikos sodas yra aukštojoje Fredoje. Tai didžiulės gėlių ir oranžerijoje sukauptų šiltųjų kraštų augalų kolekcijos. Nepaprastai gražūs gėlynai čia privilioja daug jaunavedžių. Yra gražus, išlenktas tiltelis per kurį jaunasis gali pernešti jau

Miestas: Kaunas

18
1.74 €
101 metai

Prie Varėnos jūros

Prie Varėnos jūros, tarp Senosios ir Naujosios Varėnos, prie pat plento, važiuojant į Naująją Varėną.

Miestas: Varėna

Kadagių slėnis, Kaunas

Kadagių slėnis, Kaunas

Kauno raj. Arlaviškėse yra nuostabus Kadagių Slėnis, menkai žinomas netgi pačių kauniečių, tačiau labai lankytina vieta. Tai unikalus gamtos draustinis. Vidurio Lietuvoje retai aptiksi kadagį natūraliai augantį, o čia ištisas slėnis jais apaugęs.

Miestas: Arlaviškės, Kauno raj.

6
Vilniaus universiteto Botanikos sodas

Vilniaus universiteto Botanikos sodas

Labai malonu pasivaikščioti jo takeliais, prisėsti ant stilingų ir vardinių suolelių. Yra keletas fontanų, pavėsinių, kur galima ir pailsėti ir užkąsti ir pasifotografuoti. Ypač gražu rudenį, kai lapai spalvoti.

Miestas: Vilnius

20
Trijų Kryžių kalnas Vilniuje

Trijų Kryžių kalnas Vilniuje

Nuo jo visais metų laikais malonu pažvelgti į papėdėje išsidriekusį miestą. Net Gedimino pilis atrodo žemiau ir galima pasidaryti nuotrauką su pilimi ant delno. Taip pat trijų kryžių apžvalgos aikštelė aptverta turėklu, ant kurių apatinio skersinio atsist

Miestas: Vilnius

2
Tiltas Trakuose tarp Luko ir Galvės ežerų

Tiltas Trakuose tarp Luko ir Galvės ežerų

Labai graži vieta. Ten galima patekti pro parką, kur yra Pusiasalio pilies fragmentai, ten galima padaryti daug gražių nuotraukų.

Miestas: Trakai

5
Dubravos rezervatinės apyrubės ~2 km apžvalgos takas

Dubravos rezervatinės apyrubės ~2 km apžvalgos takas

Dubravos rezervatinė apyrubė įsteigta retoms miško augavietėms, spygliuočių medynams ir kitoms vertingoms augalų bendrijoms išsaugoti. Apie ketvirtadalis rezervatinės apyrubės teritorijos - keružėmis pušelėmis, berželiais apaugusi aukštapelkė. Likusi dali

Miestas: Kauno raj., Vaišvydava

5
Aleksoto apžvalgos aikštelė

Aleksoto apžvalgos aikštelė

Aleksoto apžvalgos aikštelė – tarsi vizitinė miesto kortelė. Iš jos atsiveria įspūdingas vaizdas į Kauno senamiestį.

Miestas: Kaunas

1
1 2

Grįžti i viršų