NUOLAIDOS

Didysis Vestuvių Katalogas path Lankytinos vietos

Lankytinos vietos

Šį skyrių kataloge kuriame visi, todėl kviečiu prisidėti ir jus. Jame rasite informaciją apie įvairias gražias vietas, kuriose galima pasidaryti gražių vestuvinių nuotraukų. Čia rasite tiek tiltų, tiek parkų, stovyklaviečių, dvarų, panoramų.

Jei ieškote lankytinų vietų savo mieste, tai Vilniuje lankytinas vietas galite rasti paspaudę lankytinos vietos Vilniuje, jei lankytinų vietų ieškote Kaune, tai paspauskite lankytinos vietos Kaune. Jei šių paslaugų ieškote Klaipėdoje, tai jas rasite paspaudę lankytinos vietos Klaipėdoje. Šiauliuose lankytinų vietų rasite paspaudę lankytinos vietos Šiauliuose, o jei ieškote Panevėžyje - paspauskite lankytinos vietos Panevėžyje. Jei lankytinų vietų ieškote kitame mieste, tai nueikite į skyrių gražios vietos vestuvėms ir atsirinkite norimo miesto skelbimus pasinaudodami miestų filtru.

Kviečiame šiame skyriuje reklamuotis nemokamai.
-

1
Vilniaus universiteto Botanikos sodas

Vilniaus universiteto Botanikos sodas

Labai malonu pasivaikščioti jo takeliais, prisėsti ant stilingų ir vardinių suolelių. Yra keletas fontanų, pavėsinių, kur galima ir pailsėti ir užkąsti ir pasifotografuoti. Ypač gražu rudenį, kai lapai spalvoti.

Miestas: Vilnius

20
+0
-0
Trijų Kryžių kalnas Vilniuje

Trijų Kryžių kalnas Vilniuje

Nuo jo visais metų laikais malonu pažvelgti į papėdėje išsidriekusį miestą. Net Gedimino pilis atrodo žemiau ir galima pasidaryti nuotrauką su pilimi ant delno. Taip pat trijų kryžių apžvalgos aikštelė aptverta turėklu, ant kurių apatinio skersinio atsist

Miestas: Vilnius

2
+0
-0
Krikštynos, vestuvės BERNARDINŲ SODE

Krikštynos, vestuvės BERNARDINŲ SODE

Pačiame Vilniaus centre, tarp Gedimino pilies kalno, Vilnelės ir Bernardinų vienuolyno įsikūrusiame Bernardinų sode, pirmąjį sezoną duris atvėrė sodo baras BarBora ir kviečia vestuves švęsti čia.

Miestas: Vilnius

10
14 metai
+0
-0
1

Grįžti i viršų